Bardzo dziękuję PiS za PiS!

Bardzo dziękuję PiS za PiS!

Gdyby ktoś inny, mądry, pełen wspaniałych pomysłów, otoczony fachowcami zagarnął na 8 lat cały 40 mln naród wraz z jego wszystkimi instytucjami, mediami oraz spółkami strategicznym dla państwa. Gdyby do tego przejął Policję i wojsko oraz kupił sobie Pegasusa. Mógł bez żadnych przeszkód w ciągu jednej nocy przegłosować dowolną ustawę wraz z podpisem Prezydenta. Mógł zwolnić lub przenieść dowolnego sędziego sądów powszechnych i manipulować Sądem Najwyższym. Gdyby do tego TVP nadawała tylko to co jemu sie podoba a wszystkie gwiazdy disco polo jadły mu z ręki. Miałby cały kościół za sobą i wszystkich umoczonych lub nie w pedofilię kleryków. Do tego jedną prostą ustawą, którą mógł z powrotem, jednej nocy zmienić, odebrał kasę z KPO dla Polaków którym się to KPO należy i udawał jak Orban, że jest pro unijny. Gdyby jego koledzy z KNF przejęli prywatne banki za złotówkę jak bank Czarneckiego, a inni koledzy sprywatyzowaliby nam lasy. Znalazłby swoich ludzi bez kręgosłupa i umieścił ich w Krajowej Radzie Radiofonii i Panstwowej Komisji Wyborczej. I na koniec dawałby do skutku 500 i 800 plus oraz 14 i 15 i 20 emeryturę oraz fundował biesiady z Zenkiem i po jednym wozie strażackim dla każdej wsi z naszych podatków. A co najważniejsze byłby na tyle mądry aby nie konfliktować się z Amerykanami wstrzymujac koncesję dla TVN, z Żydami ustawą o zakazie mówienia o zbrodniach Polaków w czasie wojny i kobietami w walce o możliwość aborcji oraz opiekę Państwa nad osobami niepełnosprawnymi gdy już takie sie urodzą. To powiem wam, że przez następne 20 lat z tej głębokiej dupy w jaką wpadliśmy w 2015 roku byśmy nie wyszli. Żylibyśmy w komunistycznym kraju jednej partii i wladzy niepodzielnej do usranej śmierci, a nasze zindoktrynowane przez Czarnka dzieci nie znałyby innej rzeczywistości. Rzeczywistości w której taki ktoś jak Obajtek jest Prezesem Orlenu, Kurski dyrektorem w banku swiatowym a mały plugawy człowieczek bez serca i rozumu Kaczor zbawcą narodu. Zylibysmy w kraju podzielonym i słabym z 40% inflacją bez szans na mieszkanie i z zepsutymi dystrybutorami bez armii i jej dowódców.

A tak dzięki temu, że PiS to prawdziwy betonowy PiS mamy szansę, już za chwilę uwolnić kraj od tych malowanych komunistów. Już za chwilę możemy więcej nie oglądać ich spasionych mord i buty oraz pogardy dla obywateli.

I za to im dziękuję.

Dziękuję że pozostali sobą.

Mimo milionów wydanych na wizażystki i drogie kiecki, broszki i garnitury oraz okulary od Chanel to nadal pozostali sobą. Zepsutymi do szpiku kości nierobami których interesuje tylko wlasna dupa. Patrząc krótkowzrocznie na swoje małe interesy zbudowali przeciw sobie koalicję ludzi, Polaków, którzy ich 15.10 obalą i na taczkach z Sejmu i Senatu wywiozą.

Bo nic tak nie łączy jak wspolny wróg. A tego wroga, po tym jak nas okradli, pobili nasze kobiety i do tego napluli nam w twarz, latwo jest określić. Bo jesteśmy razem. Rolnicy, nauczyciele, lekarze, prawnicy, przedsiębiorcy, artyści, robotnicy, sklepikarze, emeryci, wierzący lub nie, młodzież i starzy, chorzy i zdrowi. Wszyscy przeciw PiS i przeciw Polexitowi i Polsce na kolanach na szarym końcu UE z ciągłymi problemami i aferami.

I nie pomoże wam wina Tuska ani drobnoustroje od uchodźców czy zdjęcia z Lampedusy. Nie pomoże straszenie Niemcami i Weberem gdy Rosja jest tak blisko i nam zagraża jak nigdy wcześniej.

I mimo, że mamy do Tuska i Kosiniaka oraz Czarzastego, jako Polacy, duzo uwag, to my Polacy, wolimy nasz kraj gdy jest wolny i jest nasz. Wolny bez tych szumowin z PiS.

Może nie kraj idealny i może trochę ułomny ale wolny.

Nasz kraj w ktorym nikt nas nie bije nasza Policją , nie oszukuje i nie robi z nas debila i nie podnosi ręki na nasze dzieci.

Kraj w którym nikt nam nie mówi jak mamy żyć, bo to my żyjemy i pracujemy na ten kraj najlepiej jak umiemy.

Bez Kaczora i kordonow Policji pod jego domem, bez miesięcznic majacych przykryć jego winę za śmierć brata i bez Ziobro, który swoją pogardą dla innych i dla prawa RP zwrócił przeciw sobie nawet twardy elektorat PIS.

I za to wam dziękuję z calego serca.

Bo możecie mi wierzyć lub nie, ale znam takich, ktorzy mając miliardy z naszego budżetu i posłusznych jak cielęta pseudo posłów glosujacych jak sie im każe oraz długopis Prezydenta, nigdy, ale to przenigdy, by już wladzy w Polsce nie oddali i ten biedny, ale uczciwy naród, który jak widać w potrzebie umie się jednoczyć i pomagac innym, ciemiężyli przez dziesieciolecia.

A tak dzięki wam, pisiory, 15.10 wróci normalność a wy, mam nadzieję, wrócicie tam gdzie wasze miejsce. Poza społeczeństwo poza nawias. Ze swoją ksenofobią, szowinizmem, antysemityzmem, rasizmem i pazernością połączoną z głupotą. Ze swoją Pawłowicz, Piotrowiczem, Zybertowiczem, Terleckim, Brudzinskim, Glapińskim, Dudą, Suskim, Kurskim, Przyłębską, vel Sekiem, Czarnkiem, Witek, Kowalskim, Ziobro, Godek, Derą, Szydło, Obajtkiem, Kukizem, Glińskim, Blaszczakiem, Macierewiczem, Mullerem, Szrajberem i innymi…długo by wymieniać.

Jakub